Tuesday, 14 January 2014

What was good, what was bad and who is guilty

Типу почався новий рік і не те, щоб я не мав чим похвалитись за минулий рік але якось постійно купа роботи, яка не дає змоги поділитись з вами цим всім.

Отож рік був одним з найнасиченіших, про що поговоримо по пунтках які я описав минулого року.

Білье читати

Вважаю що цей пункт можна вважати частково виконаним так як читати почав більше, нажаль не стільки технічної скільки художньої літератури. Тим не менше, це вже зрушення для мене і цього року надіюсь прочитати ще більше. Якщо хтось може порекомендувати якусь фантастику то будьласка пишіть в коментах.

Закріпити знання по WPF

В цьому мені частково допомогла моя тімка (за що їй велике спасибі!). В нас були дуже продуктивні зустрічі на цю тему, де ми досить детально розглядали нюанси того як WPF працює ітд. Так що фактично? те що очікував отримав але в той самий час зявились нові заgитання які буду вирішувати цього року.

Побільше практики в суміжних технологіях

Тут теж дещо зрушилось, досить добре освоїв ASP MVC WebAPI. Все інше нажаль не дуже? так що буду ще працювати над цим.

Засвоїти патерни проектування та використовувати їх

Нажаль не використовував їх настільки як того хотів. Так що цей пункт все ще актуальний.

Алгоритми

Провів декілька презентації про базові алгоритми що безумовно покращило моє розуміння того як вони працюють але це навіть не четвертина того що я хотів досягнути. Особисто для себе це одна з найголовніших тем цього року так що буду пробувати писати про неї якомога частіше.

Презентації на рівні тімки та компанівайд

На рівні тімки був досить активним, а от до компані вайд так і не дійшов.

Долучитись до опенсорсу

фейлед.

 

Хоч значна частина задуманого так і не була здійснена, маю інші хороші новини, такі як народження доньки! переїзд в іншу країну(про що досить скоро напишу).

Досить часто мене навідують розумні думки Smile якими, як на мене, вартує поділитись Іноді їх важко структурувати в щось таке, що дало б читачу розуміння про що я і чому, але буду пробувати писати невеличкі пости типу “майнд дамп” може знайду однодумців.

Надіюсь і для вас минулий рік був цікавим та приніс багато корисного.

No comments:

Post a Comment